Program praktyk „Junior Staff”

Biuro Karier zaprasza studentów zainteresowanych poznaniem kulisów powstawania wydarzenia o międzynarodowym zasięgu, do odbycia praktyk w ramach programu Junior Staff podczas IX Europejskiego Kongresu Samorządów.

Jako praktykant zyskujesz możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu z interesującymi gośćmi, zawierania nowych znajomości, zdobycia pierwszego doświadczenia międzynarodowego, a także sprawdzenia swoich umiejętności językowych i organizacyjnych.

Organizator, którym jest Instytut Studiów Wschodnich, zapewnia:

• szkolenia
  • zakwaterowanie i wyżywienie
  • ubezpieczenie NNW
  • certyfikat uczestnictwa

Konferencja odbędzie się w samym centrum europejskiego szklaku wodnego – Mikołajkach, w terminie 4-5 marca 2024r. , ale dyspozycyjność wymagana jest w dniach 3-6 marca.

Rekrutacja do programu trwa do 11 lutego br. poprzez formularz zgłoszeniowy, a o jej wynikach organizatorzy poinformują drogą e-mail.

Zasady przystąpienia do praktyk oraz program praktyk określone są w Regulaminie praktyk.

Dodatkowo dla zainteresowanych udziałem w programie Junior Staff, w dniu 24 stycznia (środa) o godzinie 11:30 na kampusie Wóycickiego, Biuro Karier organizuje spotkanie z organizatorem, który przedstawi szczegóły dotyczące praktyk. Osoby chętne proszone są o zgłoszenia do 23.01.2024r. do godziny 14:00.

18 stycznia 2024