Spotkanie informacyjne z Neovum – partnerem UKSW w ramach praktyk

Zapraszamy na spotkanie informacyjne – Praktyki w firmie Neovum Sp. z o.o.

Firma Neovum, dynamicznie rozwijająca się agencja marketingowa i ecommerce, specjalizująca się w branży turystycznej, zaprasza studentów na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości odbycia praktyk. To doskonała okazja, aby poznać firmę, dowiedzieć się więcej o programie praktyk oraz poznać metody pracy agencji.

Szczegóły spotkania:
Data: Czwartek, 17 października 2024
Godzina: 17:00
Miejsce: Budynek CENTRAL TOWER (dawniej ORCO), Al. Jerozolimskie 81, 02-001 Warszawa, VII piętro, lokal 7.10, Sala konferencyjna nr 4

Uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w warsztacie prowadzonym przez obecnych praktykantów, co pozwoli na praktyczne zapoznanie się z działalnością firmy.

Rejestracja:
ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie udziału, wysyłając wiadomość na adres: info@praktykidlastudenta.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału – to szansa na rozwój umiejętności oraz zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w dynamicznym środowisku pracy.

15 października 2024