Rekrutacja do programu World od Audit 2019

Ruszyła rekrutacja do programu World od Audit 2019, w którym studenci mają okazję otrzymać gwarantowaną ofertę praktyk lub pracy w KPMG. Do udziału w programie zapraszamy studentów kierunków ekonomicznych, finansowych, ścisłych lub pokrewnych od minimum III roku studiów, a także absolwentów z roku akademickiego 2018. Aplikuj do 31 marca 2019r. Szczegółowe informacje oraz rejestracja.

Rekrutacja do programu składa się z pięciu etapów:

1.     Rejestracja on-line na www.worldofaudit.pl

2.     Testy on-line

3.     Rozmowa kwalifikacyjna

4.     Profesjonalne szkolenia

5.     Gala

Po weryfikacji Twojej aplikacji otrzymasz link do testów on-line. Ich pozytywny wynik będzie również zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną do naszego biura. Sukces podczas rozmowy zagwarantuje Ci udział w cyklu szkoleń, a tym samym zapewni pracę lub płatne praktyki w KPMG. Masz możliwość wyboru biura, w którym rozpoczniesz praktyki lub pracę.

Szkolenia w ramach World of Audit odbędą się w biurach KPMG w sześciu lokalizacjach: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku i we Wrocławiu.

12 lutego 2019