Spotkanie z pracodawcą

Zapraszamy studentów zainteresowanych zdobyciem doświadczenia zawodowego na spotkanie z firmą Optima Logistics Group S.A.

To jedna z największych firm spedycyjnych na rynku polskim, która prężnie rozwija się od ponad 15 lat. Dynamiczny rozwój pociąga za sobą regularne powiększanie zespołu specjalistów w dziedzinie transportu międzynarodowego i spedycji, a tym samym zespołów Back Office, które ich wspierają w opiece posprzedażowej klientów.

Firma poszukuje aktualnie praktykantów, którzy staną się częścią zespołów Back Office i będą pomagać w pracy takich działów jak Administracja, Szkody i Reklamacje, Windykacja, Księgowość czy Customer Service.

Zapraszamy studentów zainteresowanych bezpośrednim spotkaniem z przedstawicielami firmy, którzy zdradzą szczegóły dotyczące praktyk.

Spotkanie odbędzie się w piątek 10 maja o godzinie 11:30 w sali 314A (budynek nr 21, kampus Wóycickiego).

Na spotkanie obowiązują ZAPISY do 8.05.2024.

23 kwietnia 2024