GRA o KARIERĘ 2024

W dniach 11-15 marca 2024 roku odbędzie się po raz siódmy Gra o Karierę, ogólnopolski projekt pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP.

W ramach wydarzenia odbywa się wiele szkoleń, warsztatów, spotkań oraz innych wydarzeń organizowanych przez Biura Karier z całej Polski. Informację co będzie się działo w trakcie najbliższej Gry o Karierę można znaleźć na stronie wydarzenia.

Biuro Karier UKSW włączyło się w tą inicjatywę z propozycją konsultacji doradczych pod hasłem ” Odkryj swoje super moce i zrób efekt WOW na rekruterze”. ZAPISY na konsultacje (prowadzone są do 10 marca br.).

Gra o Karierę to ogólnopolski projekt pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP. Jego celem jest promocja działalności Biur Karier na uczelniach wyższych w całej Polsce, zacieśnienie współpracy między Biurami Karier i utrwalenie ich pozytywnego wizerunku zarówno w środowisku zewnętrznym jak i uniwersyteckim.

04 marca 2024