Projekt „Career Boost”

Ruszyły zapisy do IX edycji bezpłatnego projektu – Career Boost prowadzonego przez trenerów z wieloletnim doświadczeniem, jednej z wiodących międzynarodowych firm – UBS.

Projekt skierowany jest do studentów wchodzących na rynek pracy, mających trudności z podjęciem zatrudnienia, pracujących poniżej swoich kwalifikacji.

Projekt składa się z:

• dwóch dni szkoleń on-line (9:00-14:00)
  • jednej symulowanej rozmowy kwalifikacyjnej online (dla osób, które dostarczą swoje CV i przykładową ofertę pracy, na którą chcą aplikować)
  • mentoringu – 3 spotkań indywidualnych online z mentorem (m.in. pomoc w stworzeniu CV)

Osoby biorące udział we wszystkich szkoleniach otrzymają certyfikat potwierdzający udział w projekcie.

Zapisy do projektu przyjmowane są do 7 marca 2024r. do godziny 15:00 lub do wyczerpania miejsc. APLIKUJ

26 stycznia 2024