Akademia Liderów Rynku Kapitałowego

Rozpoczęła się rekrutacja do XIX edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego,  intensywnego dwutygodniowego programu szkoły letniej prowadzonego przez menadżerów z czołowych polskich firm.

Program dedykowany jest studentom zainteresowanym rozwojem zawodowym w obszarach budowy strategii, analiz, M&A i rynku kapitałowego.

Akademia to:

• SZKOŁA LETNIA – intensywny 2-tygodniowy kurs warsztatowy, networking, case studies.
  • STAŻE I OFERTY PRACY u najlepszych Partnerów w wybranych obszarach oraz z rynkowym wynagrodzeniem.
  • ALUMNI LEADERSHIP ACADEMY – coroczny cykl warsztatów z obszaru leadership dla Alumnów Fundacji, połączony z integracją międzypokoleniową i networkingiem.

Rekrutacja do projektu trwa do 3 marca 2024r. i w przebiega w 3 etapach:

1. formularz rejestracyjny
  2. case study
  3. rozmowy rekrutacyjne

Kryteria przyjęcia definiuje tzw. PAGA FACTOR czyli:

• Zdolności przywódcze,
  • Odwaga, ​przedsiębiorczość i pracowitość​ oraz nastawienie na ciągłe doskonalenie,
  • Pasja, wartości Pagi oraz chęć zaangażowania jako Alumn w rozwój społeczności Fundacji,
  • Wyróżniające się kompetencje twarde w danej dziedzinie.

Więcej informacji o programie oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie organizatora, którym jest Fundacja Lesława A.Pagi.

19 stycznia 2024