18 urodziny Biura Karier

20 grudnia to wyjątkowy dzień dla Biura Karier, obchodzimy bowiem swoje urodziny.

Ale w tym roku powód jest szczególny, gdyż świętujemy dokładnie 18 lat istnienia.

Przez ten czas nasza działalność na Uniwersytecie i realizowane zadania zmieniały się, jednak nieustannie wspieramy studentów i absolwentów na ich zawodowej drodze. To także okres nawiązywania współpracy z wieloma pracodawcami, czego efektem były szkolenia, warsztaty, targi pracy, rozwojowe wydarzenia, indywidualne spotkania, oferty praktyk, staży czy pracy.

Okrągła rocznica założenia Biura Karier to nie tylko okazja do świętowania, ale także wspomnień, dlatego zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji z najważniejszych momentów w naszej historii.

Na koniec wszystkim, których mieliśmy okazję spotkać na swojej drodze, składamy wyrazy wdzięczności i podziękowania za wspólnie spędzony czas, miłe wspomnienia, zaufanie i współpracę.

20 grudnia 2023