Bezpłatne szkolenie Data Analytics Engineering

Chcesz dołączyć do grona inżynierów danych, którzy napędzają światowe gospodarki? Zacznij od udziału w bezpłatnym szkoleniu EPAM, które ułatwi zdobycie nowych kompetencji i cenionych na rynku pracy umiejętności.

Kurs pozwala poszerzyć wiedzę w czterech głównych obszarach:

• Jakość danych (walidacja i transformacja danych na każdym etapie projektu)
  • Integracja danych (opracowywanie i wspieranie szerokiego zakresu transformacji i migracji danych)
  • Wizualizacja danych (tworzenie interaktywnych i złożonych wizualizacji danych oraz narzędzi do analizy)
  • Business Intelligence (BI) przy użyciu różnych narzędzi do analizy danych i wydajności biznesowej

Program składa się z dwóch etapów:

1. Trzymiesięczne szkolenie (około 12 godzin zajęć tygodniowo)
  2. Data Lab

Po ukończeniu programu i obronie końcowego projektu, uczestnik zostaje zaproszony na rozmowę techniczną i otrzymuje szansę na zdobycie wymarzonej pracy.

Aby wziąć udział w programie Data Analytics Engineering, należy spełnić następujące wymagania:

• Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B2 i wyżej)
  • Podstawowa znajomość teorii Systemu Zarządzania Relacyjną Bazą Danych (ang. Relational Database Management System, DBMS)
  • Zrozumienie strukturalnego języka zapytań (SQL)
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w bankowości i obszarach technicznych

Termin aplikowania mija 27 stycznia br. Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie formularza aplikacyjnego.

23 stycznia 2023