Praktyki wakacyjne

Ruszyła rekrutacja do programu praktyk studenckich Junior Staff organizowanego przez Instytut Studiów Wschodnich we współpracy z Biurem Karier Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Praktyki będą realizowane podczas XXXIII Forum Ekonomicznego w dniach 3-5 września 2024r. w Karpaczu.

Udział w programie to okazja :

• do uczestnictwa w jednej z największych konferencji o charakterze polityczno-gospodarczym w Europie Środkowo-Wschodniej,
  • poznania struktury organizacyjnej konferencji, a także zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych,
  • do doskonalenia umiejętności językowych i kompetencji miękkich,
  • do nawiązania kontaktu z przedstawicielami świata polityki, ekonomii, biznesu i nauki.

Więcej informacji o forum można znaleźć w załączonym FOLDERZE

Organizator zapewnia:

• szkolenia
  • zakwaterowanie
  • wyżywienie
  • ubezpieczenie NNW na czas trwania praktyk
  • zaświadczenie o odbyciu praktyk
  • specjalne stypendium dla wyróżniających się osób

Zasady przystąpienia do praktyk oraz program praktyk określone są w REGULAMINIE PRAKTYK

Termin przesyłania zgłoszeń mija 30 czerwca 2024r.

O szczegółach dotyczących praktyk dowiesz się więcej podczas spotkania z organizatorami, które odbędzie się we wtorek 4 czerwca o godz. 13:15 w sali 316 (budynek nr 21, kampus Wóycickiego 1/3).

Zgłoszenia na spotkanie prosimy przesyłać poprzez formularz do 3 czerwca br.

23 maja 2024