wersja graficzna

KARTA OBIEGOWA

1. Studenci, którym wydana została papierowa karta obiegowa zanim przyjądą do Biura Karier zobligowani są do wygenerowania z systemu USOSweb formularza dot. badania Karier Zawodowych Absolwentów UKSW, który znajdą w module "dla wszystkich" - "absolwenci". Szczegóły 

2. Studenci, którym wydana została elektroniczna karta obiegowa, zobligowani są do odpowiedzi na pytania do nich skierowane znajdujące się w systemie USOWeb w module "dla wszystkich" - "obiegówki". Szczegóły

Czytaj więcej »

Odbiór dokumentów dotyczących praktyk

Szanowni studenci,

podczas odbioru dokumentów w Biurze Karier związanych z praktykami będą Państwo proszeni o okazanie legitymacji studenckiej, prosimy o posiadanie legitymacji podczas wizyty w BK.  Czytaj więcej »

IT Career Summit - Twoja Kariera w branży IT

Praca w IT? Czemu nie!
Zapraszamy Cię na  @IT Career Summit 26 września na Stadion Legii!

Czytaj więcej »

Praktyki w Państwowym Gospodarstwie Wodnym Wody Polskie

Drodzy Studenci!

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie to główny podmiot odpowiedzialny za gospodarkę wodną w Polsce. Wody Polskie to przede wszytskim 6000 ludzi, którzy wykonują swoją pracę z pasją! Jest to nowo powołana organizacja, w której ze względu na jej wilekośc i różnorodność zadań, każdy może znaleźć swoje miejsce. 

Insytucja ta poszukuje praktykanta do Departamentu Ochrony przed Powodzią i Suszą.  Czytaj więcej »

Rekrutacja na wolontariat w Uniwersytecie Dzieci

Fundacja Uniwersytet Dzieci, która komunikuje dzieciom naukę w ramach edukacji nieformalnej i formalnej, upowszechnia nowoczesne metody nauczania, a w szczególności metodę badawczą zwaną Metodą Pytań i Doświadczeń zaprasza już po raz 10 na rekrutację na wolontariat w Uniwersytecie Dzieci! Szczegóły.

Informatyczne targi pracy - VI edycja IT Career Summit - Wejdź do gry o karierę marzeń!

Już 26 września 2019 roku na Stadionie Legii w Warszawie po raz szósty gościć będą najlepsi pracodawcy, którzy aktywnie poszukują nowych pracowników z branży IT podczas IT Career Summit. Czytaj więcej »

Nowe wydanie poradnika "Gotowi do pracy"

Zachęcamy do lektury poradnika "Gotowi do pracy". W poradniku znajdziemy wszystkie informacje przydatne podczas poszukiwania pracy i pierwszych doświadczeń rekrutacyjnych. Można w nim znaleźć wskazówki na temat odpowiedniego opracowania dokumentów rekrutacyjnych, przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej, przykłady najczęściej padających w rekrutacji pytań do kandydata a także szereg porad na temat łączenia pracy ze studiami. 

Czytaj więcej »

Nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną 2020A

Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP ogłosiło nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną w edycji 2020A. Aplikacja jest skierowana do osób zainteresowanych podjęciem pracy w polskiej służbie zagranicznej. Obejmuje ona szkolenia i staże zarówno w centrali MSZ w Warszawie, jak i w placówkach zagranicznych RP. Szczegóły

Czytaj więcej »

Subskrybuje zawartość