wersja graficzna

Kontakt z Biurem Karier

Informujemy, że w związku z sytuacją epidemiczną, i potrzebą ograniczenia kontaktów bezpośrednich przyjmujemy Studentów jedynie po wcześniejszym umówieniu się (i potwierdzeniu terminu spotkania przez pracownika Biura Karier), tylko w sytuacjach, w których załatwienie sprawy nie jest możliwe poprzez kontakt mailowy / telefoniczny.

We wszystkich sprawach związanych z praktykami służymy pomocą poprzez kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30:

  • 22 569 96 42
  • 22 569 68 45
  • 22 569 97 97

oraz mailowy: praktyki@uksw.edu.pl.

Czytaj więcej »

KARTA OBIEGOWA

Studenci, którym wydana została elektroniczna karta obiegowa, zobligowani są do odpowiedzi na pytania do nich skierowane znajdujące się w systemie USOWeb w module "dla wszystkich" - "obiegówki". Szczegóły

Czytaj więcej »

Praca dla nauczycieli

Szczegóły dwóch ofert w linkach poniżej. Czytaj więcej »

Wolontariat w Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego

Rok 2021 będzie szczególnym czasem związanym z Prymasem Tysiąclecia. Czytaj więcej »

Przyszłość pracownika – wyniki z raportu Światowego Forum Ekonomicznego

W październiku Światowe Forum Ekonomiczne opublikowało raport Future of Jobs Report October 2020. 

Czytaj więcej »

IV edycja konferencji Kobiety IT organizowana przez firmę NOKIA

W tym roku konferencja odbędzie się 19.11.2020 w formie on-line oraz będzie składać się z dwóch części: przedpołudniowej w języku polskim oraz popołudniowej w języku angielskim. Czytaj więcej »

Sąd Rejonowy w Wołominie ogłasza nabór

Praca na podstawie umowy o pracę na czas określony w zastępstwie nieobecnego asystenta sędziego.

Czytaj więcej »

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów w Warszawie ogłasza nabór

Stanowisko: Główny Specjalistdo spraw: działań komunikacyjnych i polityki informacyjnej w Wydziale Komunikacji z Interesariuszami i Partnerami Zagranicznymi Departamentu Koordynacji Projektów Międzynarodowych

Czytaj więcej »

Rozpoczął się nabór wniosków do Programu BioLAB 2021-22

Program BioLAB to roczny, płatny staż badawczy dla studentów nauk biologicznych (biologia, biochemia, biotechnologia, chemia, fizyka, farmacja, medycyna itp.) w czterech amerykańskich instytucjach naukowych: Czytaj więcej »

Staż dla studentów i absolwentów psychologii

Psycholog prowadzący prywantną praktykę poszukuje studentki ostatniego roku psychologii lub absolwentki na przyuczenie do zawodu.

Stypendia MSZ RP i instytucji europejskich na studia w College of Europe w roku 2021-2022

Kolegium Europejskie (College of Europe) ogłasza nabór na studia post-magisterskie w roku akademickim 2021-2022. Czytaj więcej »

Oferta praktyk online

Podczas Dni Otwartych Fundacji Court Watch Polska omówione zostaną wszystkie projekty, w które możecie się włączyć. Czytaj więcej »

Akademia Biznesu Deloitte – zgłoś swój udział

Czym jest Akademia Biznesu?

Akademia Biznesu Deloitte to praktyczne warsztaty online dla ambitnych studentów, które pomogą w przygotowaniu się do przyszłej kariery zawodowej. Czytaj więcej »

Płatny staż dla studentów prawa

Kancelaria Radców Prawnych „Rosicki Purski i Wspólnicy Ecdf” Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu poszukuje osoby studiującej prawo na stanowisko stażysty w dziale windykacji procesowej Czytaj więcej »

Subskrybuje zawartość