6 czerwca – wydarzenie on-line

Zapraszamy wszystkich studentów na rozwojowe wydarzenie, które będzie odbywać się on-line już w najbliższy czwartek 6 czerwca br.

Czekają na Was warsztaty, ciekawe spotkania i prelekcje.

PROGRAM WYDARZENIA

10:00-10:45 Warsztaty: Elevator Pitch – 7 tips

Podczas warsztatów dowiesz się:

• Co to jest logline i dlaczego jest kluczowy dla powodzenia elevator pitch?
  • Jakie 2 czynniki decydują o zrobieniu dobrego pierwszego wrażenia?
  • Dlaczego jednych kandydatów się faworyzuje a innych nie?
  • Co decyduje o tym, że przynęta (decydent) połyka haczyk?

Na zakończenie warsztatów, każdy z uczestników otrzyma przykłady prezentacji, które będzie mógł wykorzystać jako inspirację do napisania własnej, WYGRYWAJĄCEJ!

Prowadząca warsztaty – Agnieszka Jabłońska

Doradca zawodowy z Biura Karier UKSW, przedsiębiorca. Od ponad 15 lat współpracuje z globalnymi klientami dostarczając im serwis z zakresu rekrutacji, outplacementu oraz szytych na miarę rozwiązań warsztatowych dla menadżerów (obszar zarządzania sobą i relacjami z ludźmi). Diagnosta psychometryczny, coach biznesowy, trener motywacyjny metody Biegun Marka Kamińskiego. Konsultuje indywidualnie jako coach kryzysowy w warszawskim ośrodku Owocne Miejsce w Warszawie.

10:45-11:30 Prelekcja: Jak się odnaleźć po prawie w korporacji prawniczej?

Podczas prelekcji omówione zostaną fakty i mity dotyczące pracy w korporacji prawniczej, przedstawione tipy, jak można ułatwić sobie rekrutację, na co warto zwrócić uwagę w trakcie studiów i jakie umiejętności otwierają drzwi do takiej kariery zawodowej.

Prowadząca prelekcję – Karolina Chról
Prawniczka zainteresowana prawem energetycznym, zatrudniona w EY Law, doktorantka na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, aplikantka adwokacka przy ORA w Warszawie.

11:30-12:15 Prelekcja: Jak rozpocząć karierę prawniczą i jak odnaleźć swoje miejsce w prawniczym zgiełku?

Prowadząca prelekcję – Adrianna Krzysztofik
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Prawniczka w kancelarii LAWMORE, zajmującej się obsługa prawną prawną start-upów oraz prawem nowych technologii.

12:15-13:00 Prelekcja: Scoachuj sam siebie: jak wykorzystać narzędzia coachingowe do budowania swojej kariery?

Podczas prelekcji dowiesz się, czym jest coaching. Następnie odkryjesz, jak narzędzia coachingowe mogą pomóc w budowaniu Twojej kariery zawodowej. Nauczysz się jak wykorzystać tę wiedzę w praktyce.

Prowadząca spotkanie: Marta Gastoł
Certyfikowany coach, doktorantka w dyscyplinach nauki prawne i literaturoznawstwo oraz zastępca sekretarza czasopisma naukowego „Law • Education • Security”.

13:00-13:45 Warsztaty: Najlepsza wersja siebie, czyli stwórz wygrywające CV

Podczas warsztatów dowiesz się:

• jak pokazać rekruterowi swoje talenty w dokumentach aplikacyjnych,
  • jak można ukryć luki kompetencyjne,
  • jak zredagować CV pod kątem wymarzonego stanowiska,
  • jak uwydatnić kluczowe kompetencje,
  • jakie są najczęściej popełniane błędy w CV.

Prowadząca spotkanie – Magdalena Sobolewska
Doradca zawodowy z Biura karier UKSW z 13-letnim stażem pracy z osobami szukającymi swojej ścieżki oraz wchodzącymi na rynek. W swojej pracy widziała tysiące CV i wie, na co zwrócić uwagę przy tworzeniu dokumentów aplikacyjnych. Entuzjastka idei, że w każdym z nas drzemią super moce, którym trzeba pozwolić wybić się na światło dzienne. Jest certyfikowanym trenerem badania ról zespołowych Belbin.

13.45-14.30 Warsztaty: Od pomysłu do własnej firmy – czyli jak rozwinąć StartUp?

Podczas warsztatu:

• dowiesz się jak postawić pierwsze kroki w prowadzeniu własnego biznesu,
  • zdobędziesz praktyczną wiedzę na temat dostępnych form wsparcia finansowego,
  • dowiesz się jaką pomoc oferują instytucje otoczenia biznesu,
  • dowiesz się jak kreować pomysły biznesowe, odkrywać różne źródła inspiracji oraz techniki tworzenia nowych koncepcji biznesowych,
  • poznasz wady i zalety, szanse i zagrożenia związane z różnymi ścieżkami rozwoju projektów.
  • poznasz praktyczne wskazówki, które pomogą przekształcić marzenia o własnym biznesie w rzeczywistość.

Prowadzący warsztaty – Łukasz Siemieniuk
Manager z wieloletnim doświadczeniem w sektorze B2B, dotacji, wejść kapitałowych, inwestycji, współpracujący zarówno z przedsiębiorcami, jak i startupami w zakresie rozwoju, prowadzenia i koordynowania projektów realizowanych zarówno w małych, jak i dużych przedsiębiorstwach. Wprowadził na rynek około 200 startupów oraz współpracował z ponad 500 firmami w ich wczesnych etapach rozwoju.

Wydarzenie będzie odbywać się online za pomocą Ms Teams.
Link do wydarzenia: https://teams.live.com/meet/9445375324761…

03 czerwca 2024