Kontakt

Biuro Karier przyjmuje od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-14:00

oraz podczas dyżurów sobotnich: 12.10, 26.10, 16.11, 30.11 oraz 14.12 w godz. 9:00-12:00

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Biuro Karier UKSW,

ul. Wóycickiego 1/3, 01-938 Warszawa

bud. 21, pokój 311 i 320 (III piętro)

tel. (22) 569 96 42, 569 97 98  (praktyki)
tel. (22) 569 68 45  (absolwenci) 

tel. (22) 569 97 97, 569 56 95 (konsultacje z doradcą zawodowym)

 

e-mail:  praktyki[at]uksw.edu.pl (studenci)                                                   
e-mail: aip[at]uksw.edu.pl  (
absolwenci)
e-mail: biurokarier[at]uksw.edu.pl (
pracodawcy)

e-mail: konsultacje[at]uksw.edu.pl (konsultacje z doradcą zawodowym)

https://www.facebook.com/BK.UKSW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZESPÓŁ BIURA KARIER:

 

Edyta Grochocka - Kierownik Biura Karier (urlop) 

bud.21 pok.311;

e-mail: e.grochocka@uksw.edu.pl

Joanna Bargieł - Zastępca Kierownika Biura Karier

bud.21 pok.311;

e-mail: j.bargiel@uksw.edu.pl;

Grażyna Kafara - Specjalista ds. absolwentów

bud.21 pok.311

e-mail: g.kafara@uksw.edu.pl

Magdalena Mazur - Specjalista ds. administracyjnych

bud.21 pok.311

e-mail: m.mazur@uksw.edu.pl

Justyna Lewandowska - Referent ds. administracyjnych

bud.21 pok.311

e-mail: j.lewandowska@uksw.edu.pl

Michał Stańczuk - Specjalista ds.administracyjnych

bud.21 pok.311

e-mail: m.stanczuk@uksw.edu.pl

Anna Krupa - Specjalista ds. administracyjnych (urlop)

bud.21 pok.311

e-mail: a.krupa@uksw.edu.pl

 

Doradcy zawodowi:

Sylwia Gąsiorowska - Specjalista ds. doradztwa zawodowego (urlop)

bud.21 pok.320

e-mail: s.gasiorowska@uksw.edu.pl

Magdalena Sobolewska - Specjalista ds. doradztwa zawodowego

bud.21 pok.320

e-mail: m.sobolewska@uksw.edu.pl

Emilia Firkowicz - Specjalista ds. doradztwa zawodowego

bud.21 pok.320

e-mail: e.firkowicz@uksw.edu.pl

 

Instruktorzy:

Artur Winiarski - Instruktor (urlop)

e-mail: a.winiarski@uksw.edu.pl

Anna Krajewska - Instruktor

e-mail: a.krajewska@uksw.edu.pl

Copyright © 2019 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach