Zapraszamy do udziału w GMC Poland!

Zapraszamy do udziału w GMC Poland!

Trwają zapisy do 15 ? jubileuszowej edycji Global Management Challenge Poland. GMC to największa
w Polsce, jak i na świecie, symulacja biznesowa odbywająca się równolegle w ponad 30 krajach w formie konkursu on-line. W rywalizacji udział biorą zespoły (3-5 osób) studenckie (II ? V rok studiów) oraz firmowe.

Drużyny podczas rozgrywki występując w roli menedżerów zarządzających. W każdym cyklu decyzyjnym podejmują ponad 70 kluczowych dla ich firmy decyzji dążąc do osiągnięcia jak najwyższego wyniku inwestycyjnego (który jest głównym kryterium oceny w rywalizacji).

Projekt daje wiele możliwości nauki, rozwoju wiedzy i umiejętności menedżerskich. Podejmowane
w konkursie decyzje dotyczą wszystkich obszarów działalności firmy w związku z czym pozwalają nie tylko na rozwój umiejętności analitycznych, ale również stwarzają okazję aby poszerzyć wiedzę na tematy związane z finansami, zarządzaniem produkcją, sprzedażą, logistyką, zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Drużynowy charakter rywalizacji pozwala również rozwijać umiejętności miękkie związane z pracą zespołową, podziałem obowiązków czy też komunikacją. Dodatkowo udział w wydarzeniu to świetna okazja do zawarcia ciekawych znajomości oraz nawiązania kontaktu z potencjalnymi pracodawcami.

Zaletą GMC jest również możliwość rywalizacji zespołów studenckich z pracownikami firm takich jak Deloitte, LOTTE Wedel, Grupa Żywiec, JTI, Volvo Group Trucks Poland czy też PGE  i porównywanie bieżącej wiedzy akademickiej z doświadczeniem praktyków.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

- utworzyć zespół (3-5 osób) - istnieje możliwość łączenia studentów różnych lat i kierunków studiów oraz uczelni w jednej drużynie.
- wypełnić kartę rejestracyjną dostępną na stronie www.gmcpoland.pl/rejestracja-studentow/  
- Po otrzymaniu potwierdzenia od organizatorów wypełnić dostępną na stronie aplikację z informacjami na temat uczestników i odesłać ją mailem na adres rejestracja@gmcpoland.pl

Rejestracja zespołów studenckich potrwa do 20 października 2014.

Więcej informacji można znaleźć na stronie : www.gmcpoland.pl

Organizator w Polsce: BIGRAM
Sponsorzy: Deloitte, MasterCard
Sponsor Alumni GMC: Orange Polska
Patroni honorowi: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Narodowy Bank Polski
Patroni medialni: Gazeta Ubezpieczeniowa, Personel i Zarządzanie, Rzeczpospolita, THINKTANK,  
Patroni internetowi:
MarkaPracodawcy.pl, PulsHR.pl, wnp.pl, GetResponse
Współpraca: Brytyjsko-Polska Izba Handlowa, magazyn TREND, dlaStudenta.pl, Eurostudent, KarierawFinansach.pl, Stowarzyszenie Studentów BEST, studia.net, studia.tv

 

Copyright © 2022 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach