Konkurs EXPERIENCE PWC - zmieszaj wiedzę z praktyką!

Chcesz poszerzać horyzonty, zdobywać wiedzę i doświadczenie pod okiem najlepszych w branży? Dołącz do PwC. Jedna firma, wiele mozliwości.

Masz otwarty umysł, a swoim bystrym okiem dostrzegasz rozwiązania, nie problemy? Interesujesz się finansami, rachunkowością, prawem podatkowym oraz innymi zagadnieniami z branży konsultingowej?

Jeżeli któryś z tych tematów to Twój ?konik", zmieszaj swoją wiedzę z praktyką i weź udział w jubileuszowej 10. edycji Experience PwC. To niezwykła okazja do tego, byś mógł wykazać się mieszanką wiedzy i umiejętności, a przy okazji zdobyć unikatowe nagrody.

Czekają na Ciebie szkolenia, kursy językowe i wiele atrakcyjnych nagród!

Konkurs skierowany jest do studentów III roku studiów pierwszego stopnia, III - V roku jednolitych studiów magisterskich, studentów studiów drugiego stopnia oraz absolwentów uczelni wyższych.

Dlaczego warto?

Podczas 9.edycji wyłoniliśmy grupę ponad 250 laureatów, którzy otrzymali od nas mnóstwo wyjątkowych nagród, a oprócz tego wielu z nich zostało z nami na dłużej rozpoczynając karierę zawodową w PwC.

Teraz kolej na Ciebie! Więcej informacji na stronie www.experiencepwc.pl