II Prawnicze Targi Praktyk i Pracy ?. i nie tylko !!!

BCSystems, Samorząd Studentów WPiA UW oraz Wydział Prawa i Administracji UW już po raz drugi zapraszają studentów prawa na Prawnicze Targi Praktyk i Pracy. 20 i 21 marca 2012 roku w budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się II edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy. Patronat Honorowy nad Targami objął Minister Sprawiedliwości ? Pan Jarosław Gowin.
 

 

Studenci i absolwenci prawa będą mogli spotkać się z potencjalnymi pracodawcami i uzyskać aktualne informacje na temat pracy, praktyk i staży w branży prawnej oraz uzyskać informacje dotyczące poszczególnych zawodów prawniczych. Dla uczestników targów przewidziano cykl bezpłatnych szkoleń i warsztatów. Podczas dwóch dni Targów firma BCSystems uruchomi punkt konsultacyjny, w którym studenci będą mieli możliwość zweryfikowania swojego CV oraz uzyskania porady dotyczącej kariery zawodowej. Studenci będą mieli także możliwość sprawdzenia znajomości prawniczego języka angielskiego.
Organizatorzy zaplanowali także wiele dodatkowych atrakcji oraz konkursów z nagrodami. Studenci mogą sprawdzić swoje umiejętności negocjacyjne w czasie Turnieju Negocjacyjnego, organizowanego wspólnie z Kołem Naukowym Mediacji i Negocjacji, Kancelarią Furtek Komosa Aleksandrowicz oraz Pracownią Gier Szkoleniowych.
Na zwycięzców konkursów czekają cenne nagrody, m.in. smartfony HTC Titan i HTC Radar, książki ufundowane przez firmę Wolters Kluwer oraz Ars Boni et Aequi, a także płatne staże w renomowanych kancelariach!
Studenci będą mieli także możliwość wzięcia udziału w konkursie fotograficznym organizowanym wspólnie z kancelarią Accreo Legal.
Wśród uczestników Targów rozdanych zostanie także 100 podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz filmu ?Czarny Ocean?!
Ponadto podczas dwóch dni Targów zostanie przeprowadzone badanie dotyczące wzajemnych oczekiwań studentów prawa i pracodawców.

Do śledzenia aktualności dotyczących Targów zapraszamy na stronę Targów www.targiprawnicze.pl, oraz na profil Targów na FB: link.

Prawnicze Targi Praktyk i Pracy, przy znaczącym wsparciu Samorządu Studentów WPiA UW, są organizowane przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego i firmę doradczą BCSystems Sp. z o. o., specjalizującą się w usługach skierowanych do branży prawnej (zarówno do kancelarii, jak i działów prawnych firm).
 

Copyright © 2022 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach