Przedmioty ogólnouczelniane - semestr zimowy 2022/2023

Nr projektu: POWR.03.01.00-00-B056/17

Zapraszamy studentów wszystkich wydziałów ostatniego rocznika studiów I i II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich (stacjonarnych i niestacjonarnych) do uczestnictwa w przedmiotach ogólnouczelnianych (24h lub 32h w zależności od tematyki) połączonych z pakietem indywidualnych konsultacji z doradcą zawodowym:

• ABC własnego biznesu (CSDZ-ABK-ABC)
  • Biznesplan, kreowanie wizerunku i budowanie marki (CSDZ-ABK-BWM)
  • Negocjacje i savoir vivre w biznesie (CSDZ-ABK-NSV)
  • Zarządzanie sobą w czasie i adaptacja do zmian (CSDZ-ABK-ZCZ)
  • Skuteczna komunikacja, rozwiązywanie konfliktów i twórcze rozwiązywanie problemów (CSDZ-ABK-KKP)

Udział jest BEZPŁATNY !!
FORMA WARSZTATÓW I KONSULTACJI ON-LINE
-------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia będą realizowane w ramach projektu europejskiego "Wiem, potrafię, działam. Profesjonalizacja usług Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW"  na zasadach fakultatywnych przedmiotów ogólnouczelnianych z możliwością uzyskania 3 - 4 pkt ECTS, przyznawanych po zakończeniu warsztatów i konsultacji z doradcą zawodowym.
WAŻNE - dodatkowe punkty ECTS nie są płatne.

Spotkania z doradcą zawodowym umawiane są indywidualne z każdym z uczestników w dogodnym dla niego terminie.

Warunkiem udziału w warsztatach i konsultacjach, oprócz rejestracji poprzez USOSweb, jest złożenie w Biurze Karier kompletu dokumentów aplikacyjnych - do 10.10.2022r.

DOKUMENTY - KLIKNIJ
ŚCIEŻKA REJESTRACJI W USOSweb - KLIKNIJ

HARMONOGRAM WARSZTATÓW

• ABC własnego biznesu (6 spotkań po 4 godziny lekcyjne w PONIEDZIAŁKI od 17.10.2022 r.),
  • Biznesplan, kreowanie wizerunku i budowanie marki (8 spotkań po 4 godziny lekcyjne we WTORKI od 18.10.2022 r.),
  • Negocjacje i savoir vivre w biznesie (8 spotkań po 4 godziny lekcyjne w ŚRODY od 19.10.2022 r.),
  • Zarządzanie sobą w czasie i adaptacja do zmian (8 spotkań po 4 godziny lekcyjne w CZWARTKI od 20.10.2022 r.),
  • Skuteczna komunikacja, rozwiązywanie konfliktów i twórcze rozwiązywanie problemów (8 spotkań po 4 godziny lekcyjne w PIĄTKI od 21.10.2022 r.).

Rozkład zajęć:

I grupa:             8:00 – 11:15