Serwis biurokarier.edu.pl

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego dołączył do serwisu biurokarier.edu.pl, czyli internetowej platformy ułatwiającej kontakt między pracodawcami a kandydatami do pracy. Serwis zawiera oferty pracy, praktyk i staży z całego kraju dedykowane studentom i absolwentom 7 Uczelni oraz oferuje możliwość stworzenia własnego profilu zawodowego. Serwis jest skierowany do studentów i absolwentów zarejestrowanych w Biurze Karier UKSW.

Korzyści dla zarejestrowanych studentów i absolwentów:

  • dostęp do ofert zamieszczonych w serwisie i rozbudownych mechanizmów ich filtrowania zgodnie ze swoim wykształceniem, umiejętnościami oraz preferencjami zawodowymi 
  • kreator CV
  • automatyczne powiadomienia o nowych ofertach

Jak zarejestrować sie w serwisie?

Przebieg procedury rejestracyjnej zależy od statusu posiadanego na Uczelni: student bądź absolwent. Jeśli posiadasz oba statusy, to proszę kierować się procedurą rejestracji dla studentów.

 

dołącz jako STUDENT                            dołącz jako ABSOLWENT

 

Aby w pełni korzystać z funkcjonalności serwisu, rekomendujemy uzupełnić swój profil zawodowy, ponieważ pracodawcy mają możliwość przeszukiwać profile kandydatów. Możesz wykorzystać w tym celu zawartość USOS, co pozwoli wzbogacić Twój profil o wybrane informacje na temat przebiegu studiów (np. tytuł pracy dyplomowej, przedmioty, które ukończyłeś). Opcja ta jest jednak dostępna dla osób, które rozpoczęły studia nie wczesniej niż w 2004 roku.

 

Więcej informacji na temat funkcjonowania serwisu znajdziesz w Instrukcji korzystania z serwisu oraz najczęściej pojawiających się pytaniach FAQ.

Polityka prywatności serwisu

Copyright © 2021 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach