Darmowy program szkoleniowy

Enactus Poland przy współpracy z Standard Chartered Polska przygotował darmowy program szkoleniowy on-line #BrightYourFuture, kierowany do studentów i absolwentów szkół wyższych dotkniętych ekonomicznymi skutkami pandemii COVID-19 (utrata zatrudnienia, brak możliwości zdobycia nowego miejsca pracy, brak możliwości zdobywania nowych kwalifikacji). Spotkania odbywały się będą w formule online na wydarzeniu na Facebook'u. Szczegóły
 
Program oparty jest na szkoleniu umiejętności ukierunkowanych na rozwój osobisty, zawodowy oraz podstawy przedsiębiorczości.
 
Webinary w szczególności mają na celu wsparcie młodych ludzi w rozwoju kompetencji potrzebnych na rynku pracy po COVID-19 oraz tworzenie możliwości zatrudnienia.
 
 
Pierwsze planowane webinary:
 
·        18.08.2021 godz. 15:00 – Tomasz Boczoń: Design Thinking/Human Centered Design
 
·        24.08.2021 godz. 13:30 – Magdalena Ujda-Tarczynska: Wprowadzanie na rynek nowej oferty: złote zasady marketingu i komunikacji
 
 
 
Cykl szkoleniowy realizowany jest przez NGO Enactus Poland we współpracy z partnerem programowym – bankiem Standard Chartered – w ramach globalnej inicjatywy „Futuremarkers” i przy wsparciu finansowym ze strony Fundacji Standard Chartered.
Copyright © 2021 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach