Wirtualne Tragi Pracy na UKSW!

Szanowni Studenci,

wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stawianym przez dzisiejszy rynek pracy, Biuro Karier UKSW w dniu 13 kwietnia 2021 r. organizuje WIRTUALNE TARGI PRACY na UKSW pn. Dzień Pracodawcy na specjalnie dedykowanej stronie internetowej dzienpracodawcy.uksw.edu.pl

Strona podzielona jest na kilka zakłądek, w tym, w STREFIE TARGOWEJ możecie Państwo zapoznać się z prezentacjami poszczególnych Firm i Instytucji,  w zakładce DLA STUDENTÓW – zapisać się poprzez formularz aplikacyjny na krótkie, 15 minutowe spotkanie z wybranym Pracodawcą, na wskazaną w formularzu godzinę. Zapisy potrwają do 7 kwietnia.

Spotkania z Pracodawcami będą idealną okazją do poznania polityki rekrutacyjnej i warunków pracy u wybranego Pracodawcy oraz skonfrontowania swoich umiejętności z wymaganiami stawianymi przez rynek pracy. W czasie spotkań będzie można zadawać pracodawcom pytania, co może się przyczynić do nawiązania ciekawych dyskusji i głębszego poszerzenia wiedzy przydatnej podczas rozmowy rekrutacyjnej. Spotkania umożliwią bezpośredni kontakt z ze specjalistami z działów HR, którzy na pewno dadzą Państwu wiele wskazówek, w jaki sposób najlepiej ubiegać się o pracę. Będzie także możliwość aplikowania na konkretne ofertyPRAKTYK, STAŻY i PRACY.

W wydarzeniu będzie brało udział kilka dużych firm oraz Instytucji w tym, Departament Służby Cywilnej, który reprezentuje wszystkie ministerstwa oraz organy administracji publicznej z otwartymi procesami rekrutacyjnymi.

Nieformalna rozmowa może okazać się początkiem wspaniałaj kariery!

 

 

 

Copyright © 2021 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach