IV edycja konferencji Kobiety IT organizowana przez firmę NOKIA

W tym roku konferencja odbędzie się 19.11.2020 w formie on-line oraz będzie składać się z dwóch części: przedpołudniowej w języku polskim oraz popołudniowej w języku angielskim.

Panel poranny skierowany jest to dziewczyn, które zastanawiają się nad wyborem swojej ścieżki kariery. W tej części skoncentrujecie się na rozpoznaniu swoich kompetencji i na ich rozwoju. Zobaczysz, że IT jest właściwą ścieżką zarówno dla humanisty jak i umysłu ścisłego. Usłyszysz o tym jak odnaleźć się w świecie on-line – jak się uczyć, motywować i rozwijać. Uczelnie regionu zaprezentują swoje osiągnięcia podczas ciekawych wykładów technicznych.

Panel popołudniowy skierowany jest do dziewczyn, którą chcą nieco bardziej zagłębić się w tematykę IT. Posłuchacie o ścieżkach kariery w NOKIA, o tym jak zostać liderem i pozostać kobietą a także o kompetencjach przyszłości. Poruszone zostanie również wiele tematów technicznych takich jak sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, cyber bezpieczeństwo, kompresja danych, automatyzacja i digitalizacja danych, 5G oraz technologia cloud.

Rejestracja oraz więcej informacji na naszej stronie internetowej: http://womenofit.pl/

 

 

Copyright © 2021 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach