Program praktyk Junior Staff

Instytut Studiów Wschodnich po raz kolejny organizuje autorski program praktyk studenckich Junior Staff stwarzając możliwość praktycznego uczestniczenia w jednej z największych konferencji o charakterze polityczno – gospodarczym w Europie Środkowo – Wschodniej >> VIII Europejskim Kongresie Samorządów, który odbędzie się 6-7 marca 2023 r. w Mikołajkach.

Udział w konferencjach to szansa na zdobycie doświadczenia organizacyjnego, zetknięcie się z elitami środowisk politycznych, gospodarczych czy biznesowych, a także sprawdzenie swoich umiejętności językowych.

Organizator zapewnia:

• zakwaterowanie,
  • wyżywienie,
  • transport z Warszawy do Mikołajek,
  • ubezpieczenie NNW,
  • certyfikat uczestnictwa,
  • dodatkowo dla wyróżniających studentów stypendium

Szczegóły oraz link do formularza zgłoszeniowego https://www.forum-ekonomiczne.pl/…/praktyki-forum…/

Termin przesyłania zgłoszeń upływa 20 lutego 2023 r.

Regulamin praktyk

Dodatkowo dla zainteresowanych udziałem w konferencji w dniu 25 stycznia o godzinie 13:30 na UKSW organizowane jest spotkanie z organizatorem, który przedstawi szczegóły dotyczące praktyk. Osoby chętne proszone są o wysłanie mejla o tytule „Junior Staff” na adres e.grochocka@uksw.edu.pl do 20.01.2023r.

13 stycznia 2023