Absolvent Talent Days na Stadionie Narodowym

6.11.2014 r. Absolvent Talent Days

Stadion Narodowy od 10.00 do 18.00

6 listopada odbędzie się druga warszawska edycja największych Targów Pracy i Praktyk w Polsce, Absolvent Talent Days. Niedostępna na co dzień dla odwiedzających, nowoczesna, a zarazem o industrialnym charakterze powierzchnia Stadionu Narodowego zamieni się w miejsce sprawdzonych informacji o rynku pracy. Na wydarzenie obowiązuje darmowy bilet do pobrania ze strony internetowej:
http://www.talentdays.pl/warszawatargipracy/


Podczas targów będzie możliwość zrobienia darmowego zdjęcia do CV oraz skonsultowania swoich dokumentów aplikacyjnych z przedstawicielami MentorKariery.pl. Specjaliści z firmy AVON wykonają bezpłatny makijaż odpowiedni na rozmowę kwalifikacyjną. Na zakończenie dnia ze swoją sesją motywacyjną wystąpi Łukasz Jakóbiak, twórca programu 20m2 oraz pojawi się możliwość wzięcia udziału w sesji Q&A z dziennikarką Anitą Werner.

Pojawi się niepowtarzalna okazja, by posłuchać rad o wytrwałości i uporze w skutecznym dążeniu do wyznaczonych celów. W warszawskiej edycji ATD wezmą udział ci, którym udało się osiągnąć prawdziwy, zawodowy sukces. W panelach dyskusyjnych zjawią się prezesi największych polskich i zagranicznych spółek. Uczestnicy będą mogli porozmawiać między innymi z Piotrem Czarneckim, Prezesem Zarządu Raiffeisen Polbank, Wolettą Rosołowską, Prezesem L'Oréal Polska, albo z Januszem Dziurzyńskim, Dyrektorem Centrum Procter & Gamble GBS.

Oprócz możliwości bezpośredniej rozmowy przy stanowiskach poszczególnych firm, będzie można wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez takich pracodawców jak m.in.: Peek&Cloppenburg, Philip Morris czy JTI Polska.

Każdy student i absolwent, będzie miał okazję zapoznać się z setkami ofert staży, praktyk lub pracy danej firmy bezpośrednio od jej pracowników. Będzie także szansa dowiedzieć się/dowiedzenia się jakie stanowiska proponują firmy oraz zapoznać się z wymaganiami stawianymi kandydatom.

Absolvent Talent Days, to wydarzenie przyciągające największych i najlepszych pracodawców w kraju.

Zapraszamy na stronę internetową Absolvent Talent Days, na której znajduje się szczegółowy program Targów oraz spis wszystkich firm biorących udział w wydarzeniu.

Do pobrania jest również bezpłatna aplikacja mobilna ze wszystkimi informacjami:

http://www.talentdays.pl/

Organizatorem wydarzenia jest firma Absolvent.pl:
http://www.absolvent.pl/

Copyright © 2021 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach