Warsztaty z kreatywności i z aktywnych metod poszukiwania pracy

W dniu 24.10.2014r w godz. 9.00-11.00  w Młodzieżowym Biurze Pracy przy ul. Gałczyńskiego 4 odbędą się bezpłatne warsztaty poświecone zagadnieniu "Kreatywność - masz ją w sobie!"

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby młode do wzięcia udziału w spotkaniu, zwłaszcza osoby zainteresowane poprawieniem efektywności swojego funkcjonowania poznawczego, rozwijaniem kreatywności.

Warsztat kreatywności nauczy Was, jakie narzędzia i procesy stosować w codziennej pracy, by uzyskiwać ponadprzeciętne rezultaty oraz jak codziennie rozwijać swój potencjał kreatywny i jak go używać w ważnych dla Was momentach.

Poznacie na nim najskuteczniejsze (aktualnie) narzędzia pracy kreatywnej - indywidualnej i grupowej. Za pomocą technik teatralnych popracujecie nad innym, świeższym spojrzeniem na świat.

Zapraszamy serdecznie!!! Szykuje się dobra zabawa!!!

Obowiązują zapisy. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy: justyna.kadziela@mazowiecka.ohp.pl

 

Warsztaty z aktywnych metod poszukiwania pracy

 

W dniu 27.10.2014r w godz. 10.00 - 12.30  w Młodzieżowym Biurze Pracy przy ul. Gałczyńskiego 4 odbędą się bezpłatne warsztaty poświecone zagadnieniu "Aktywne metody poszukiwania pracy - kluczem do sukcesu"                                                         

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby poszukujące pracy na warsztaty poświęcone  zagadnieniu "Aktywne metody poszukiwania pracy - kluczem do sukcesu".

Na spotkaniu zostaną przedstawione następujące kwestie m.in.:

-podział na aktywne i pasywne metody poszukiwania pracy,

- budowanie własnej oferty pracy,

-instytucje pomocne przy poszukiwaniu pracy,

- nietypowe sposoby poszukiwania pracy.

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy: justyna.kadziela@mazowiecka.ohp.pl

Copyright © 2021 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach