Zmień proces rekrutacji online i wygraj iPada!

Drodzy studenci  i absolwenci Jakie są Wasze doświadczenia z aplikacjami online?

E-mail, LinkedIN, formularz na stronie - w jaki sposób chcielibyście zgłaszać swoje aplikacje?

Podziel się swoją opinią i doświadczeniem i.. make a diffrence!        http://survey.potentialpark.com/s3/otac2015

Czego Ty możesz się dowiedzieć?

1?najnowsze trendy w zakresie rekrutacji online i cenne wskazówki dla Twojej przyszłej kariery.

2? pomożesz w usprawnieniu procesu rekrutacji online ? w ten sposób łatwiej będzie Tobie i innym znaleźć nowe możliwości rozwoju zawodowego i w prosty sposób aplikować w przyszłości.

3? masz szansę wygrać najnowszego iPada.

4? po wypełnieniu ankiety  możesz uzyskać zniżkę na 12 internetowych wydań Bloomber Businessweek .

5? w podziękowaniu za swój udział wyślemy Ci cyfrową wersję międzynarodowego przewodnika kariery (dostępny będzie w połowie października).

UKSW wspiera Potentialpark ? międzynarodową organizację badawczą w zakresie rekrutacji, w badaniu zbierającym wrażenia i opinie studentów i absolwentów z procesu aplikacji online. Ankieta jest anonimowa i zabierze ok. 15-20 minut. Jest to niezależne badanie, nie finansowane przez żadną firmę.

Potentialpark opublikuje wyniki na wiosnę 2015 dzieląc się nimi z Tobą i Biurami Karier.

Dziękujemy  za podzielenie się swoją opinią i życzymy powodzenia w losowaniu iPada!

Zespół Potentialpark