Rejestracja dla studentów

Aby korzystać z serwisu biurokarier.edu.pl jako student, prosimy:

1. Wypełnić formularz rejestracyjny zawierający zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z przystąpieniem do serwisu biurokarier.edu.pl oraz prywatny adres e-mail, który będzie służył do kontaktu z pracodawcami i BK UKSW.
  2. Odebrać e-mail aktywacyjny wysłany na podany w formularzu adres e-mail (dostarczenie e-maila aktywacyjnego może potrwać do kilku dni)
  3. Zalogować się do serwisu biurokarier.edu.pl, a następnie ustalić nowe hasło dostępu.
  4. Uzupełnić swój profil zawodowy, żeby zwiększyć szansę na znalezienie pracy.

W przypadku problemów związanych z rejestracją lub użytkowaniem serwisu skontaktuj się z nami poprzez adres e-mail: biurokarier@uksw.edu.pl lub telefonicznie (22) 569 97 98.