Sięgaj wyżej !!!

Sięgaj wyżej to projekt organizowany wspólnie przez AEGEE-Warszawa, SKN Progres (UW) oraz Koło Naukowe Psycholog w Biznesie (SWPS).

To oferta szkoleniowa skierowana do aktywnych, ambitnych i chcących się rozwijać studentów.

Proponujemy jednodniowe, kilkugodzinne warsztaty z zakresu umiejętności miękkich, czyli kompetencji osobistych i interpersonalnych, oraz konsultacje z doradcami zawodowymi dla uczestników!

Taka forma aktywności może być początkiem świadomego rozwoju osobistego, gdyż na warsztatach tych będziecie mieli okazję nauczyć się oraz przećwiczyć nowe umiejętności pod okiem młodych trenerów oraz w przyjaznej atmosferze. Naszym celem jest wasza satysfakcja oraz przygotowanie do wymogów rynku pracy.

Jeśli chcesz więc zrobić coś dla siebie, a przy okazji spędzić mile dzień w towarzystwie studenckiej braci- przyjdź na nasze WARSZTATY - w soboty,  dwa razy w miesiącu, do końca roku akademickiego 2011/2012.

Pierwsza edycja ?Sięgaj Wyżej!? cieszyła się wielkim powodzeniem, nie pozwól aby tym razem Cie to ominęło!

Zapoznaj się z ofertą warsztatów i sam(a) wybierz tematykę, która Cię dotyczy i najbardziej interesuje.

HARMONOGRAM PROJEKTU (konkretne daty oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie  http://siegajwyzej.wordpress.com/ na miesiąc przed planowanym warsztatem):

Zarządzanie sobą w czasie - luty

Autoprezentacja - marzec

Kreatywnośc- kwiecień

Komunikacja z elementami asertywności - maj

Motywacja i efektywność osobista - czerwiec

Serdecznie zapraszamy do aplikowania!