IT Career Summit - Twoja Kariera w branży IT

Płatne praktyki zagraniczne z AIESEC

Masz dosyć ciągłej gadaniny o kryzysie? Chcesz zdobyć nieprzeciętne doświadczenie i wyrwać się z zimowej rutyny? Ruszyła rekrutacja na Zagraniczne Praktyki Biznesowe. Aplikuj do 10 lutego.

Rekrutacja na zagraniczne praktyki biznesowe skierowana jest do studentów co najmniej 3 roku (studentów, którzy ukonczyli 3 rok studiów lub absolwentów) i absolwentów (maksymalnie 2 lata po ukończeniu studiów) ekonomii, zarządzania, finansów, reklamy i PR, i innych nauk ekonomicznych.

Praktyki są realizowane w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, jak i w międzynarodowych korporacjach i trwają od 6 do nawet 18 miesięcy. Najpopularniejsze zakresy praktyk obejmują badanie i ewaluacje rynku, marketing międzynarodowy, reklamę i Public Relations

Praktyki są płatne, dlatego oczekujemy od ciebie doświadczenie w obszarze, w którym chciałbyś pracować. Zapewniamy kontakt w czasie praktyk, pomoc w uzyskaniu wizy i przygotowanie do wyjazdu.
Praktyka zagraniczna jest nie tylko wartościowym wpisem w CV, ale także świetną zabawą i ogromną szansą na rozwój. Nie marnuj czasu, zacznij zdobywać świat!
Wykorzystaj szansę!
Aplikuj do 10 lutego na www.aiesec.org/poland/warsawuniversities
Więcej informacji na www.facebook.com/praktyki.zagraniczne.AIESEC.UW

Czym jest AIESEC?
AIESEC jest największą organizacją pozarządową prowadzoną przez studentów. Jest obecny w 110 krajach na świecie i liczy 60 000 członków. W AIESEC tworzysz i prowadzisz projekty o różnorodnej tematyce m.in. marketing, technologie informacyjne, edukacja międzykulturowa itp.
Masz również możliwość wyjazdu na praktykę zagraniczną, bierzesz udział w międzynarodowych konferencjach, a także zdobywasz nowe umiejętności takie jak: zarządzanie czasem, sztuka prezentacji, sprzedaż, negocjacje.