IT Career Summit - Twoja Kariera w branży IT

Ruszyła II edycja cyklu bezpłatnych szkoleń

Ponad 100h bezpłatnych warsztatów i praktycznej wiedzy przy wpółudziale ekspertów i praktyków z obszaru zakładania własnej firmy, którzy zainspirują do pierwszego kroku w biznesie.

 Warto wziąć udział w szkoleniach, ponieważ?

?Akademia Wiedzy? to wyjątkowy program szkoleń stworzony z myślą o młodych osobach, które chcą rozwijać swoją przedsiębiorczość i planują założenie własnej firmy. W ramach projektu zaplanowane jest ponad 100 godzin warsztatów prowadzonych przez praktyków i ekspertów biznesu, którzy podczas kolejnych spotkań pomagają uczestnikom szkolenia doprecyzować ich pomysły biznesowe, przekazują wiedzę m.in.  z obszaru marketingu, finansów, negocjacji, zarządzania oraz prawa. Opowiedzą jakie przeszkody młodzi przedsiębiorcy mogą napotkać na starcie, na co warto zwrócić uwagę, aby nie dać się konkurencji. Szkolenia mają przede wszystkim uzupełnić wiedzę uczestników zdobytą podczas studiów, tworząc tym samym silne podstawy do zrobienia pierwszego kroku w biznesie, jakim jest własna działalność. Silną stroną szkoleń jest również indywidualne wsparcie i mentoring w przygotowaniu własnego biznesplanu. W ten sposób uczestnicy kończą szkolenie z gotowym pomysłem na biznes. Szkolenia są bezpłatne, ponieważ projekt ?Akademia Wiedzy? jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Kto może wziąć udział w szkoleniach

W projekcie ?Akademia Wiedzy? mogą wziąć udział studenci,  absolwenci, którzy ukończyli uczelnie nie dłużej niż rok temu, doktoranci oraz pracownicy naukowi z województwa mazowieckiego. Organizatorzy szkolenia są również przygotowani na udział osób niepełnosprawnych, gdyż lokalizacja szkoleń i sprzęt komputerowy został dostosowany do potrzeb tej grupy. Szkolenia skierowane są do ludzi młodych, aktywnych, którzy zakładając własną firmę chcą być niezależni, samodzielni, ale przede wszystkim pragną zdobyć wiedzę, która ułatwi im start w biznesie.


W jaki sposób zapisać się na szkolenia

Wystarczy wejść na stronę www.akademiawiedzy.com.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Na stronie projektu znajduje się także program szkoleń, zasady uczestnictwa oraz aktualny harmonogram zjazdów.

Rekrutacja trwa do 23.01.2012r.

www.akademiawiedzy.com.pl

Dodatkowych informacji udziela

Katarzyna Matuszewska-Jagiełło
Agencja JUSTA PR
tel. kom. 530 441 450
e-mail: k.matuszewska@justapr.pl

Copyright © 2019 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach