Przedmioty ogólnouczelniane

• ABC własnego biznesu
  • Biznesplan, kreowanie wizerunku i budowanie marki
  • Negocjacje i savoir vivre w biznesie
  • Zarządzanie sobą w czasie i adaptacja do zmian

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Szkolenia będą realizowane w ramach projektu europejskiego „Wiem, potrafię, działam. Profesjonalizacja usług Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW” na zasadach fakultatywnych przedmiotów ogólnouczelnianych z możliwością uzyskania 3 - 4 pkt ECTS. Zapisy ruszają 3 lutego i potrwają do 23 lutego.

Aby zapewnić Państwu komfort wyboru uruchomiliśmy rekrutację do 2 grup w ramach każdego przedmiotu.

Harmonogram realizacji zajęć planowany jest według poniższego schematu:

• ABC własnego biznesu: 6 spotkań po 4 godziny lekcyjne w CZWARTKI od 12 marca
  • Biznesplan, kreowanie wizerunku i budowanie marki: 8 spotkań po 4 godziny lekcyjne we WTORKI od 10 marca
  • Negocjacje i savoir vivre w biznesie: 8 spotkań po 4 godziny lekcyjne w ŚRODY od 11 marca
  • Zarządzanie sobą w czasie i adaptacja do zmian: 8 spotkań po 4 godziny lekcyjne w PONIEDZIAŁKI od 9 marca
  • Skuteczna komunikacja, rozwiązywanie konfliktów i twórcze rozwiązywanie problemów: 8 spotkań po 4 godziny lekcyjne w PIĄTKI od 27 marca, wyjątkowo pierwsze zajęcia odbędą się w poniedziałek 2 marca.

Zajęcia prowadzone będą w ciekawej formie praktycznej przez znakomitych wykładowców mających certyfikaty trenerów biznesu. Udział w warsztatach umożliwi nabycie wiedzy i umiejętności pozwalających sprawnie odnaleźć się na rynku pracy i w świecie biznesu.

Miejsca są limitowane (12 osób w grupie).

Spotkania z doradcą zawodowym umawiane są indywidualne z każdym z uczestników w dogodnym dla niego terminie.

Szczegółowe informacje dostępne w biurze projektu (pok.311, bud.21) oraz pod nr telefonu: 022 569 97 98

W dniu 31 stycznia oraz 20 lutego o godz. 14.00 w Sali 322, bud 23 odbędzie się spotkanie informacyjne dla studentów zainteresowanych udziałem w projekcie.

Dokumenty do złożenia w Biurze Karier wymagane do udziału w projekcie:

Dokumenty do zapoznania się: