Przedmioty ogólnouczelniane - semestr zimowy 2020/2021

• ABC własnego biznesu (CSDZ-ABK-ABC)
  • Biznesplan, kreowanie wizerunku i budowanie marki (CSDZ-ABK-BWM)
  • Negocjacje i savoir vivre w biznesie (CSDZ-ABK-NSV)
  • Zarządzanie sobą w czasie i adaptacja do zmian (CSDZ-ABK-ZCZ)
  • Skuteczna komunikacja, rozwiązywanie konfliktów i twórcze rozwiązywanie problemów (CSDZ-ABK-KKP)

Udział jest BEZPŁATNY! Szkolenia będą realizowane w ramach projektu europejskiego „Wiem, potrafię, działam. Profesjonalizacja usług Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW” na zasadach fakultatywnych przedmiotów ogólnouczelnianych z możliwością uzyskania 3 - 4 pkt ECTS przyznawanych po zakończeniu warsztatów i konsultacji z doradcą zawodowym.

Zapisy poprzez USUS ruszają 28 września i potrwają do 12 października. Aby rozpocząć udział w warsztatach, należy oprócz rejstracji złożyć w Biurze Karier dokumenty aplikacyjne w terminie do 23 października.

Do wyboru 3 grupy:          Grupa I: 8.00 - 11.15           Grupa II: 11.30 - 14.45          Grupa III: 15.00 - 18.15

Miejsca limitowane: max. 12 osób w grupie

Zajęcia prowadzone będą w formie on-line przez doświadczonych wykładowców mających certyfikaty trenerów biznesu. Udział w warsztatach umożliwi nabycie wiedzy i umiejętności pozwalających sprawnie odnaleźć się na rynku pracy i w świecie biznesu.

Spotkania z doradcą zawodowym umawiane są indywidualne z każdym z uczestników w dogodnym dla niego terminie.

Szczegółowe informacje dostępne w biurze projektu Biuro Karier (pok.311, bud.21) oraz pod nr telefonu: 022 569 97 98

Dokumenty aplikacyjne do złożenia w Biurze Karier wymagane do udziału w projekcie:

Dokumenty do zapoznania się: