Projekt europejski "Wiem, potrafię, działam" - NOWE ZAJĘCIA OGÓLNOUCZELNIANE

Serdecznie zapraszamy studentów wszystkich wydziałów ostatniego rocznika studiów I i II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich na warsztaty

• ABC własnego biznesu
  • Biznesplan, kreowanie wizerunku i budowanie marki
  • Negocjacje i savoir vivre w biznesie
  • Zarządzanie sobą w czasie i adaptacja do zmian

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Szkolenia będą realizowane w ramach projektu europejskiego „Wiem, potrafię, działam. Profesjonalizacja usług Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW” na zasadach fakultatywnych przedmiotów ogólnouczelnianych z możliwością uzyskania 3 - 4 pkt ECTS. Zapisy już ruszyły i potrwają do 20 października

Aby zapewnić Państwu komfort wyboru uruchomiliśmy rekrutację do 3 grup

Grupa I: 8.00 – 11.15          Grupa II: 11.30 – 14.45          Grupa III: 15.00 – 18.15

Harmonogram realizacji zajęć planowany jest według poniższego schematu:

• ABC własnego biznesu: 6 spotkań po 4 godziny lekcyjne w CZWARTKI od 31.10.2019 r.
  • Biznesplan, kreowanie wizerunku i budowanie marki: 8 spotkań po 4 godziny lekcyjne we WTORKI od 29.10.2019 r.
  • Negocjacje i savoir vivre w biznesie: 8 spotkań po 4 godziny lekcyjne w ŚRODY od 29.10.2019 r.
  • Zarządzanie sobą w czasie i adaptacja do zmian: 8 spotkań po 4 godziny lekcyjne w PONIEDZIAŁKI od 28.10.2019 r.
  • Skuteczna komunikacja, rozwiązywanie konfliktów i twórcze rozwiązywanie problemów: 8 spotkań po 4 godziny lekcyjne w PIĄTKI od 08.11.2019 r.

Zajęcia prowadzone będą w ciekawej formie warsztatów i praktycznego podejścia do tematu przez znakomitych wykładowców mających certyfikaty trenerów biznesu. Udział w szkoleniach pozwoli Państwu nabyć wiedzę i umiejętności pozwalające sprawnie odnaleźć się na rynku pracy i w świecie biznesu. Zachęcamy do udziału. Miejsca są limitowane (12 osób w grupie).