IT Career Summit - Twoja Kariera w branży IT

„Kreatywna Europa – komponent MEDIA”

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa serdecznie zaprasza na pierwszy powakacyjny Europejski Wykład Otwarty pn. „Kreatywna Europa – komponent MEDIA”. Wydarzenie odbędzie się 3 września o godz. 16.30 w ZODIAKU Warszawskim Pawilonie Architektury, Pasaż Stefana „Wiecha” Wiecheckiego 4 w Warszawie. Zapisz się pisząc mejla na adres europedirect-warszawa@um.warszawa.pl

Spotkanie zostanie poprowadzone przez Panią Julię Płachecką przedstawicielką Creative Europe Desk Polska.

Podczas spotkania poruszone zostaną następujące tematy:

• Założenia komponentu MEDIA programu Kreatywna Europa
  • Możliwości uzyskania dofinansowania projektów audiowizualnych i gier video, edukacji filmowej, dystrybucji i organizacji wydarzeń
  • Szkolenia dofinansowane z komponentu MEDIA
  • Sesja pytań i odpowiedzi
Informujemy, że udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Komponent MEDIA skierowany jest do producentów filmów i gier komputerowych, dystrybutorów filmów europejskich, agentów sprzedaży, organizatorów szkoleń, festiwali filmowych, targów branżowych, wydarzeń budujących i rozwijających widownię oraz projektów współpracy między inicjatywami edukacyjnymi, twórców platform internetowych przeznaczonych dla profesjonalistów branży audiowizualnej, a także kin oferujących europejski repertuar.