IT Career Summit - Twoja Kariera w branży IT

Program wsparcia młodych przedsiębiorców

Zachęcamy do zgłaszania się do Programu Wsparcia Młodych Przedsiębiorców ZUS+, przeznaczonego dla młodych przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą lub swój startup, a także dla osób, które planują założenie własnej firmy. Dzięki udziałowi w programie ZUS+ można otrzymać wsparcie finansowe równowartości 3 składek "małego ZUSu". Wystarczy wypełnić krótki formularz. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 marca 2019r.

Skorzystać z programu mogą osoby, które założyły działalność po 30 września 2018 r. i nie później niż do 20 marca 2019 r.

 

Kim jesteśmy i dlaczego warto do nas dołączyć?

 

Fundacja Studyinn została założona przez dwóch przedsiębiorców, którzy kiedyś prowadzili własne startupy. Większość z nich poniosła porażkę, ale niektóre odniosły sukces. Postanowili podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i siecią kontaktów z ludźmi, którzy mogą tego potrzebować na początku swojej ścieżki. To dlatego dzisiaj Michał i Szymon prowadzą fundację, która wspiera młodych przedsiębiorców w ich obecnych i przyszłych przedsięwzięciach.

 

Copyright © 2019 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach