IT Career Summit - Twoja Kariera w branży IT

Trzy miesiące stażu – 3 tysiące złotych

Studencie, wygraj płatny staż startując w konkursie i zdobądź doświadczenie w Kancelarii Kompensja. Więcej informacji w regulaminie stażu: https://www.kompensja.pl/regulamin-konkursu.pdf i na stronie organizatora: https://www.kompensja.pl/ w zakładce blog.  Szczegóły

Już tej zimy rusza konkurs, który odmieni życie kogoś z Was. Jeśli:

 • studiujesz i nie boisz się wyzwań

 • jesteś gotowy na przygodę, która wiele Cię nauczy

 • chcesz zarobić 3 TYSIĄCE ZŁOTYCH, współpracując z profesjonalistami

   

WYSTARTUJ W KONKURSIE, organizowanym przez Kancelarię Kompensja. Zadanie jest proste, dlatego zabierz się za nie już teraz! Wystarczy, że przygotujesz notatkę na temat:

 

Mam apetyt na staż!”

 

Opisz pracę, jaką chciałbyś wykonywać podczas swojego wymarzonego stażu i zachwyć jury swoim pomysłem. Oceniana będzie nieszablonowość, więc rozwiń skrzydła wyobraźni wciągając innych do świata, w którym królują ambicje. Na autora najlepszej pracy czeka:


PŁATNY STAŻ w Kancelarii odszkodowawczej Kompensja

 

Możesz zdobyć doświadczenie w jednym z czterech działów firmy:

 • marketingu

 • sprzedaży

 • obsługi klienta

 • prawnym

   

Zwycięzca sam wybierze formę odbycia trzymiesięcznego stażu (stacjonarnie lub online) oraz dział, który jest najbliższy jego zainteresowaniom. Nie musisz być orłem w branży odszkodowań – wystarczy nam, że chcesz się nauczyć czegoś nowego! Otwórz się na możliwości, jakie daje Ci udział w konkursie i jeszcze dziś wyślij swoje zgłoszenie.

 

Prace konkursowe można przesyłać do 31.12.2018 r. Ogłoszenie wyników już 07.01.2019 r., co oznacza, że już z początkiem roku zostanie wyłoniony Zwycięzca, który otrzyma niepowtarzalną szansę na rozwój!

 

 

 

Copyright © 2019 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach