Ruszył nabór do Programu Akceleracyjnego SpaceUP BSA

Zapraszamy startupy korzystające z danych satelitarnych Copernicusa, które chcą przyśpieszyć swój rozwój, zdobyć nową wiedzę i nawiązać międzynarodowe relacje. Zapraszam do zgłaszania swoich projektów TUTAJWięcej informacji o projekcie: www.balticsatapps.pl.

Proces akceleracji, czyli bardzo przyspieszonego postępu, ma na celu ulepszenie wybranego obszaru, istotnego z punktu widzenia rozwoju firmy lub produktu. Dla wszystkich zgłoszonych zespołów, zaplanowaliśmy trzy miesiące intensywnej pracy nad projektem we współpracy z doświadczonymi mentorami, ekspertami i praktykami z przedsiębiorstw, a także inwestorami i założycielami firm, którzy służyć będą wskazówkami biznesowymi. Wsparciem służyć będą także eksperci technologiczni, którzy na co dzień pozyskują i przetwarzają dane satelitarne.

 

Program obejmuje 5 zjazdów w okresie od listopada 2018 do marca 2019 roku i wymaga osobistego udziału przynajmniej jednego członka zespołu we wszystkich spotkaniach i szkoleniach, składających się na harmonogram projektu. Całość zamknięta zostanie Demo Day, podczas, którego odbędzie się prezentacja projektów przed szerszą grupą przedsiębiorców oraz inwestorów.

 

 

Copyright © 2019 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach