Program stażowy Adamed Super League

Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe i praktyczną wiedzę, realizowac ambitne projekty biznesowe, brać udział w ciekawych szkoleniach (Insights Discovery, zarządzanie projektami) i stałe wsparcie opiekuna?  Znajdź zespół, do którego chciałbyś dołączyć i aplikuj na staż do Grupy Adamed. Szczegóły

Grupa Adamed kieruje program stażowy do ambitnych osób, które chcą rozwijać z nami swoją karierę, realizując wspólnie naszą misję – Odpowiadamy na kluczowe wyzwania współczesnej medycyny.

Celem programu Adamed Super League jest pozyskanie młodych talentów oraz ich rozwój poprzez realizację ciekawych projektów i zadań.

Chcemy, aby nasi stażyści mieli w przyszłości możliwość obejmowania specjalistycznych ról we wszystkich obszarach biznesowych Grupy Adamed.

Co zyskasz dołączając do nas na staż:

• Zdobędziesz doświadczenie zawodowe i praktyczną wiedzę
  • Zrealizujesz ambitny projekt biznesowy
  • Weźmiesz udział w szkoleniach rozwojowych (Insights Discovery, zarządzanie projektami)
  • Otrzymasz wsparcie dedykowanego opiekuna i stałą informację zwrotną
  • Zrobisz pierwszy krok, aby dołączyć do nas na dłużej

W ramach Adamed Super League już dziś rozpoczynamy rekrutację na 6-miesięczny program stażowy.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Data publikacji: 11.05.2018