Wyjdź poza schemat #ThinkOutsideTheBox!

Zaprezentuj pomysł, koncepcję lub narzędzie, które wspiera działania nowoczesnej firmy w sieci w ramach konkursu innowacyjności e-marketingu #ThinkOutsideTheBox i wygraj płatny staż, sprzęt elektroniczny, nagrody finansowe oraz możliwość podjęcia współpracy z firmą CS Group Polska S.A. Aby wziąć udział w konkursie wypełnij formularz rejestracyjny TUTAJ
 
 
Nagrody:
Pierwsze miejsce - 5 000 PLN, wdrożenie i realizacja Twojego pomysłu w CS Group Polska S.A. Bonus to możliwość podjęcia współpracy w zespole projektowym realizującym Twój pomysł, funkcjonującym w strukturze CS Group Polska S.A.
Drugie miejsce - 2 000 PLN bonus to płatny staż w zespole projektowym realizującym Twój pomysł, funkcjonującym w strukturze CS Group Polska S.A.
Trzecie miejsce - 1 000 PLN oraz możliwość odbycia 3-miesięcznej praktyki w jednym z działów CS Group Polska S.A.
Czwarte miejsce – Tablet Huawei MediaPad T3 8 16GB LTE.
Piąte miejsce – Słuchawki nauszne JBL T460
 
Czego od Ciebie oczekujemy?
1. Może być to pomysł na produkt marketingowy, który pozwoli dotrzeć naszemu klientowi do odbiorcy poprzez działania w sieci.
2. A może pracujesz nad innowacyjną strategią, która będzie wspierała firmy z sektora MSP i szukasz partnera, który pomoże Ci ją wdrożyć?
3. A może po prostu masz pomysł, w jaki sposób usprawnić działanie firmy, zoptymalizować procesy wewnętrzne, zbudować motywację u pracowników?
 
Czekamy na Twój pomysł do 30 września 2018r.
 
Gwarantujemy, że nagrodzimy śmiałe idee, innowacyjne koncepcje i nowoczesne rozwiązania. Warunek jest tylko jeden – zgłoś się do nas i podziel się z nami swoim projektem!
 
Udział w konkursie jest bezpłatny, odbywa się na podstawie Regulaminu konkursowego dostępnego na stronie https://www.csgroup.pl/images/Regulaminy/Regulamin-konkursowy-ThinkOutsideTheBox.pdf
 
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 30 listopada 2018 roku, a wyniki zostaną ogłoszone na stronie projektu oraz w kanałach Social Media prowadzonych przez CS Group Polska S.A.
 
Masz pytania? Napisz do nas pr@csgroup.pl.

 

Copyright © 2019 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach