Wolontariat w Niemczech - spotkanie informacyjne 24 kwietnia!

Dla tych co myślą o zagranicznych praktykach lub wolontariacie mamy ciekawą propozycję!

Stowarzyszenie ijgd organizuje wolontariat długoterminowy w ramach "Wolontarystycznego Roku Socjalnego" w Niemczech, w Dolnej Saksonii.
Jeśli lubisz pracę z ludźmi, chcesz zdobyć doświadczenie w organizacjach socjalnych w Niemczech w pracy z osobami z niepełnosprawnością, w przedszkolach i szkołach integracyjnych, centrach dla seniorów, dziennych domach pomocy społecznej i doskonalić swoje umiejętności językowe przyjdź na spotkanie informacyjne i dowiedz się więcej!

Kiedy? 24 kwietnia o godzinie 11:30

Gdzie? Kampus przy ul. Wóycickiego 1/3, bud. AM, s. 327

Na spotkaniu dowiesz się:
- jak aplikować do programu, o procesie rekrutacji i potrzebnych dokumentach;
- na jakie stanowiska możesz aplikować;
- jakie są korzyści z rocznego wolontariatu oraz dlaczego wolontariusz dostaje kieszonkowe:)

Zainteresowany?
Wyślij zgłoszenie na adres k.musial@uksw.edu.pl, w tytule wpisz "wolontariat w Niemczech"

link do wydarzenia https://www.facebook.com/events/305620963302945/