Wiosenne wydanie Magazynu SEMESTR

Ukazało się Wydanie Specjalne magazynu SEMESTRu: "Praktyki - Staże - Praca" dla Studenta, w którym mozna znaleźć  m.in. ciekawe artykuły nt możliwości rozwoju, oferty pracy w różnych sektorach, konkursy i wydarzenie studenckie. Czytaj on-line

W Wydaniu: ***
(A) PRACA:
 * IT, Inżynieria, Branża Kosmiczna, Instalacje, Projektowanie, Budownictwo, Dozór Techniczny
 * Finanse, Ubezpieczenia, Handel, FMCG, Rachunkowość, Zarządzanie, Marketing
 * Medycyna, Ochrona Środowiska, Chemia
 * Turystyka
(B) BEZPŁATNY zagraniczny KURS JĘZYKOWY do wygrania!