Career Call - wirtualne targi pracy

Jesteś studentem, absolwentem? A może posługujesz się językami obcymi? Jeśli tak, to swietnie! MonterPolska wystartował właśnie z wirtualnymi targami pracy, które są dostępne do 4 lutego 2018 przez całą dobę. Szczegóły

Targi stwarzają kandydatom idealną możliwość bezpośredniej rozmowy z pracodawcami. Career Call to świetna okazja do poznania aktualnych trendów na rynku pracy, zorientowania się, na jakie zawody i stanowiska jest obecnie duży popyt, a także idealna możliwość bezpośredniej rozmowy z pracodawcą. Jeśli marzy Ci się praca w danej firmie, w każdej chwili możesz nawiązać dialog z osobą kontaktową poprzez Chat Cafe i uzyskać informacje z pierwszej ręki. Warto dodać, iż udział w targach jest całkowicie bezpłatny!

CareerCall.eu dla swojej wygody możesz przeglądać na każdym urządzeniu mobilnym. Chcesz zwiększyć szanse na dostanie wymarzonej pracy? Nic prostszego. Na stronie istnieje opcja szybkiego pozostawienia swojego CV przy stanowisku, które Cię interesuje.

Co istotne, wirtualne targi pracy Monster promujemy w całej Europie. Śni Ci się praca w romantycznej Pradze? Daj sobie szansę. Zachwycił Cię klimatyczny Budapeszt? Aplikuj! A może szukasz pracy w Polsce? Odwiedź Careercall.eu i zyskaj zatrudnienie, o którym zawsze marzyłeś/aś!  

Copyright © 2018 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach