Pracodawcy

Biuro Karier UKSW serdecznie zaprasza do współpracy  w zakresie:

publikacji na stronie internetowej oraz tablicach ogłoszeń ofert pracy, praktyk, staży i wolontariatu

Aby zamieścić ofertę w naszym serwisie, prosimy o przesyłanie ogłoszeń w pliku otwartym na adres e-mail: biurokarier@uksw.edu.pl zawierających w treści:
- nazwę i krótką charakterystykę firmy,
- ramowy zakres obowiązków,
- wymagania odnośnie kandydata,
- warunki zatrudnienia,
- adres, na który należy aplikować,
- termin ważności oferty

Ogłoszenia są zamieszczane w przeciągu 3 dni roboczych od daty otrzymania.  Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne. Będziemy wdzięczni za informację zwrotną dotyczącą liczby osób z UKSW zatrudnionych w Państwa firmie.

Biuro Karier zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji lub do usuwania informacji dotyczących ogłoszeń lub instytucji zewnętrznych ze strony internetowej bez podania przyczyny.

-   organizacji zawodowych praktyk studenckich
Pracodawców, którzy zainteresowani są regularnym przyjmowaniem na praktyki studentów Uniwersytetu, zachęcamy do podpisania POROZUMIENIA OGÓLNEGO dotyczącego organizacji i prowadzenia studenckich praktyk zawodowych.

-   organizacji spotkań i stoisk informacyjnych, dystrybucji ulotek i plakatów
Firmy zainteresowane taką formą współpracy prosimy o kontakt mejlowy bądź telefoniczny pod nr 022 569 97 98.

udziału w Akademickich Targach Pracy JOBBING,
Serdecznie zapraszamy do udziału w Akademickich Targach Pracy JOBBING, które odbywają się w marcu każdego roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Organizatorem imprezy są biura karier warszawskich uczelni oraz Stowarzyszenie na rzecz Akademickich Biur Karier. Szczegóły dotyczące udziału w tym wydarzeniu znajdziecie Państwo na stronie: www.jobbing.org.pl w zakładce Oferta dla Wystawców. Biuro Karier UKSW jest jednym ze współorganizatorów tego wydarzenia.

- udział w projekcie Careerdate czyli w kameralnych spotkaniach pracodawców z potencjalnymi kandydatami do pracy

Uprzejmie informujemy, że Biuro Karier nie rozpowszechnia informacji o płatnych inicjatywach skierowanych do studentów i absolwentów Uniwersytetu.

Czekamy na Państwa sugestie i inne pomysły dotyczące współpracy z ABK.

Zapraszamy do kontaktu!

Zespół Biura Karier