IT Career Summit - Twoja Kariera w branży IT

Pracodawcy

F O R M Y   W S P Ó Ł P R A C Y:

1) Publikacja ofert pracy, praktyk, staży i wolontariatu

Aby zamieścić ofertę prosimy o skorzystanie z serwisu biurokarier.edu.pl

Aby zarejestrować się w serwisie i móc składać oferty należy:

• Zapoznać się z Regulaminem korzystania z serwisu
  • Przejść do strefy pracodawcy
  • Utworzyć konto pracodawcy (poprzez rejestrację)
  • Potwierdzić aktywację konta (e-mail aktywacyjny)
  • Zalogować się za pomocą identyfikatora i hasła podanego podczas tworzenia konta
  • Zaakceptować regulamin korzystania z serwisu biurokarier.edu.pl

Szczegółowe informacje dotyczące korzystania z serwisu

2) Organizacja zawodowych praktyk studenckich

Pracodawców, którzy zainteresowani są regularnym przyjmowaniem na praktyki studentów Uniwersytetu, zachęcamy do podpisania POROZUMIENIA OGÓLNEGO dotyczącego organizacji i prowadzenia studenckich praktyk zawodowych.

3) Prezentacja firmy na Uczelni

Jeśli zależy Państwu na przybliżeniu studentom swojej dzialalności bądź prowadzonej aktualnie rekrutacji zachęcamy do zorganizowania prezentacji w formie: stoiska promocyjnego lub spotkania informacyjno-rekrutacyjnego. Firmy zainteresowane taką formą współpracy prosimy o kontakt mejlowy bądź telefoniczny w celu ustalenia szczegółów.

4) Rekrutacja studentów na prowadzone aktualnie w firmie procesy rekrutacyjne

5) Promocja i dystrybucja materiałów informacyjnych

Jeśli prowadzą Państwo proces rekrutacyjny, ruszają z programem ambasadorskim bądź organizują dla studentów konkurs Biuro Karier może wesprzeć Państwa w dotarciu do grupy docelowych odbiorców.

6) Udział w targach pracy UKSW Job Day
Serdecznie zapraszamy do udziału w targach, które odbywają się na terenie kampusu przy ul. Wóycickiego 1/3 podczas, których bedą mogli Państwo przybliżyć specyfikę swojej pracy bądź przeprowadzić wstępne rozmowy rekrutacyjne.

KONTAKT:

adres e-mail: biurokarier@uksw.edu.pl,  nr telefonu: (22) 569 97 98

Uprzejmie informujemy, że Biuro Karier nie rozpowszechnia informacji o płatnych inicjatywach skierowanych do studentów i absolwentów Uniwersytetu.

Czekamy na Państwa sugestie i inne pomysły dotyczące współpracy z ABK.

Zapraszamy do kontaktu!

Zespół Biura Karier