Pracodawcy

FORMY WSPÓŁPRACY:

1) Publikacja ofert pracy, praktyk, staży i wolontariatu

Aby zamieścić ofertę prosimy o przesyłanie ogłoszeń w pliku word na adres: biurokarier@uksw.edu.pl zawierających w treści:

- nazwę i krótką charakterystykę firmy,
- ramowy zakres obowiązków,
- wymagania odnośnie kandydata,
- warunki zatrudnienia,
- adres, na który należy aplikować,
- termin ważności oferty

Ogłoszenia są zamieszczane w przeciągu 3 dni roboczych od daty otrzymania i aktywne przez 30 dni.  Zamieszczanie ogłoszeń jest bezpłatne. Będziemy wdzięczni za informację zwrotną dotyczącą liczby osób z UKSW zatrudnionych w Państwa firmie.

Biuro Karier zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji lub do usuwania informacji dotyczących ogłoszeń lub instytucji zewnętrznych ze strony internetowej bez podania przyczyny.

2) Organizacja zawodowych praktyk studenckich

Pracodawców, którzy zainteresowani są regularnym przyjmowaniem na praktyki studentów Uniwersytetu, zachęcamy do podpisania POROZUMIENIA OGÓLNEGO dotyczącego organizacji i prowadzenia studenckich praktyk zawodowych.

3) Prezentacja firmy na Uczelni

Jeśli zależy Państwu na przybliżeniu studentom swojej dzialalności bądź prowadzonej aktualnie rekrutacji zachęcamy do zorganizowania prezentacji w formie: stoiska promocyjnego lub spotkania informacyjno-rekrutacyjnego. Firmy zainteresowane taką formą współpracy prosimy o kontakt mejlowy bądź telefoniczny w celu ustalenia szczegółów.

4) Rekrutacja studentów na prowadzone aktualnie w firmie procesy rekrutacyjne

5) Promocja i dystrybucja materiałów informacyjnych

Jeśli prowadzą Państwo proces rekrutacyjny, ruszają z programem ambasadorskim bądź organizują dla studentów konkurs Biuro Karier może wesprzeć Państwa w dotarciu do grupy docelowych odbiorców.

6) Udział w targach pracy UKSW Job Day
Serdecznie zapraszamy do udziału w targach, które odbywają się na terenie kampusu przy ul. Wóycickiego 1/3 podczas, których bedą mogli Państwo przybliżyć specyfikę swojej pracy bądź przeprowadzić wstępne rozmowy rekrutacyjne.

KONTAKT:

adres e-mail: biurokarier@uksw.edu.pl,  nr telefonu: (22) 569 97 98

Uprzejmie informujemy, że Biuro Karier nie rozpowszechnia informacji o płatnych inicjatywach skierowanych do studentów i absolwentów Uniwersytetu.

Czekamy na Państwa sugestie i inne pomysły dotyczące współpracy z ABK.

Zapraszamy do kontaktu!

Zespół Biura Karier