Konkurs „Rozkoduj swój potencjał”

Samsung R&D Institute Poland zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Rozkoduj swój potencjał”. Studenci mogą rozwiązywać problem algorytmiczny przez miesiąc, w dwutygodniowych cyklach. Zadanie sprawdzi umiejętności niezbędne do codziennej pracy w firmie Samsung. Rekomendowane języki programowania to JAVA i C++.

Każda osoba, która poprawnie rozwiąże zadanie, będzie miała możliwość wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym do Samsung R&D Institute Poland. Dodatkowo raz na dwa tygodnie przez miesiąc trwania akcji, w rankingu na stronie www.rozkodujswojpotencjal.pl zostaną wyłonieni zwycięzcy, którzy otrzymają smartfon Samsung Galaxy S8+. Nagrody w konkursie zostaną rozdane podczas Dnia Otwartego Samsung, który odbędzie się 14 listopada w siedzibie Samsung R&D Institute -  Warsaw Spire.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.rozkodujswojpotencjal.pl