Absolvent Talent Days

Interesują cię możliwości rozwoju i kultura organizacyjna wybranej firmy? Spotkaj się i porozmawiaj bezpośrednio z dany pracodawcą na Absolvent Talent Days! Pobierz bezpłatny bilet TUTAJ Odpowiedzi na pytania możesz uzyskać 17 października w PGE Narodowym, podczas największych targów pracy i praktyk w Polsce. Czekamy na Ciebie od 10:00!

Zbieraj doświadczenia - w jednym dniu, w jednym miejscu - spotkaj się i porozmawiaj z wybranymi pracodawcami. Sprawdź, co oferuje rynek, w jakich specjalizacjach znajdziesz wymarzoną pracę i jakie kompetencje warto dodatkowo rozwijać. Poznaj ludzi takich jak Ty i buduj relacje zawodowe na start kariery.

Strefa pracodawcy

• wybieraj spośród 170 topowych pracodawców
  • przeglądaj najlepsze z 1200 ofert pracy
  • porozmawiaj z rekruterami