Zostań ambasadorem w ramach grupy City

Uczestnicy Programu Ambasadorskiego podczas roku akademickiego wspierają firmę w działaniach wizerunkowych, pośredniczą w kontaktach między firmą a uczelnią oraz biorą udział w planowaniu, organizowaniu oraz promocji wydarzeń z udziałem naszej organizacji na uczelni.

Oprócz tego uczestniczą oni w dwóch ogólnopolskich spotkaniach, podczas których mogą poznać Ambasadorów z całego kraju oraz biorą udział w przydatnych i rozwojowych szkoleniach.

Program Ambasadorski to:

- Możliwość reprezentowania firmy na swojej uczelni;

- Organizacja wydarzeń związanych z budowaniem wizerunku Citi jako pracodawcy wśród studentów;

- Wsparcie Citi Handlowy i Citi Service Center w działaniach promocyjnych;

- Ścisła współpraca z Zespołem Campus Recruitment.

Jakie korzyści wiążą się z uczestniczeniem w Programie Ambasadorskim w Citi?

- Zdobycie doświadczenia w zarządzaniu projektami z zakresu budowania wizerunku pracodawcy;

- Udział w rozwojowych szkoleniach;

- Możliwość poznania Citi od wewnątrz;

- Dla najlepszych Ambasadorów – rekomendacja na Praktyki Letnie w Citi!

Cechy idealnego kandydata:
- Chęć sprawdzenia się w dziedzinach takich jak: Marketing, Project Management, PR czy HR
-  Student II lub III roku studiów licencjackich/inżynierskich lub I roku studiów magisterskich
- Osoby otwarte, charakteryzujące się zaangażowaniem oraz kreatywnością
-  Mile widziane aktywne członkostwo w organizacjach i kołach studenckich

Czas trwania Programu: jeden rok akademicki

Link: https://citi.taleo.net/careersection/2/jobdetail.ftl?lang=en&job=17025971

Prosimy o dołączenie do swojej aplikacji CV w języku angielskim.

Prosimy również o zawarcie w aplikacji poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)."