Spotkanie Meet Biotech

Zapraszamy na majowe spotkanie Meet Biotech – Boost Biotech! Tym razem zajmiemy się tematyką badań klinicznych. Kiedy? Poniedziałek, 22.05.2017 g. 18.30  Gdzie? Kawiarnia MiTo  Więcej informacji na stronie wydarzenia: www.facebook.com/events/743012922539036/

 

Dlaczego nie może Cię zabraknąć?

 

Naszym gościem będzie Antoni Jędrzejowski - Wice-Prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce (GCPpl).

 

Prawdziwy specjalista z zakresu badań klinicznych, ekspert od zarządzania projektowego certyfikowany przez Project Management Institute. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu badaniami klinicznymi faz II-IV w dotyczących
innowacyjnych produktów leczniczych w różnych wskazaniach terapeutycznych, w tym onkologia, kardiologia, reumatologia, gastroenterologia, choroby zakaźne oraz pediatria.

Z wykształcenia lekarz pediatra i doktor nauk medycznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest autorem i współautorem artykułów dotyczących pediatrii oraz badań klinicznych publikowanych w polskich i międzynarodowych czasopismach medycznych.

 

Więcej informacji na stronie wydarzenia: www.facebook.com/events/743012922539036/

Copyright © 2018 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach