Zmieniaj świat razem z Global Volunteer!

Jeżeli masz ukończone 18 lat...ale jeszcze nie masz 30 ten program jest dla Ciebie! Global Volunteer to międzynarodowe projekty wolontariackie, które kierujemy do młodych osób zainteresowanych praktycznym doświadczeniem w projektach odpowiadających na problemy ekonomiczne, ekologiczne i społecznokulturowe we współczesnym świecie.

4 kroki do wyjazdu:

1. REJESTRACJA - Wypełnij formularz i uzyskaj dostęp do naszej bazy wolontariatów. Pamiętaj, żeby uzupełnić swój profil!
  2. POSZUKIWANIE OFERTY - Po uzyskaniu dostępu przeglądaj tysiące ofert i znajdź idealny wolontariat dla siebie.
  3. APLIKACJA - Gdy znalazłeś idealny wolontariat pozostało tylko zaaplikowanie i rozpoczęcie procesu rekrutacyjnego. Dowiedz się więcej.
  4. PRZYGOTOWANIA I WYJAZD! - Gdy już jesteś pewien wyjazdu, członkowie AIESEC przeprowadzą szkolenie, które przygotuje Cię do wyjazdu, a potem zostanie tylko… pakować się!

Zarejestruj się na: www.globalvolunteer.pl

zobacz plakat