Zapraszamy na konferencję naukową

Zapraszamy na organizowaną przez Polskie Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Psychologii w Warszawie konferencję  "Psychologia miłości i seksu". Wydarzenie będzie miało miejsce w Warszawie 23 kwietnia 2017r. w godzinach od 11.00 do 16.00. Więcej informacji na temat konferencji znajdziecie Państwo na stronie internetowej PSSiAP oraz na facebooku pod linkiem: https://www.facebook.com/events/679924488881469/"
Konferencja jest uwieńczeniem uroczystości związanych z obchodami XX - lecia istnienia PSSiAP. Wydarzenie jest bezpłatne i mogą w nim uczestniczyć wszystkie osoby, które są zainteresowane tą tematyką. Jest to okazja, żeby dowiedzieć się wielu nowych, ciekawych rzeczy, ale także posłuchać znakomitych specjalistów, którzy zaproponują interesujące podejście do podanych zagadnień. Prelegentami będą głównie Członkowie Honorowi Stowarzyszenia - psychologowie i psychoterapeuci.