Wyborowa Pernod Ricard zaprasza na Dzień Otwarty

21 kwietnia Wyborowa Pernod Ricard House (Warszawa) zaprasza Cię w swoje progi. Przyjdź na Dzień Otwarty i zrób pierwszy krok, który zaprocentuje na Twojej dalszej ścieżce kariery. Przedstaw w dowolnej formie swoją pasję oraz to, co Cię w życiu kręci i odpowiedź prześlij do 7 kwietnia na adres: openday.wwa@pernod-ricard.com

Dzień Otwarty to niepowtarzalna okazja, aby poznać osoby pracujące w Wyborowa Pernod Ricard i zobaczyć od kuchni to, czym się zajmują. Podczas wydarzenia dowiesz się, jak wyglądają programy stażowe oraz praca w poszczególnych działach. Dzięki specjalnym warsztatom będziesz miał okazję poznać dokładne składniki koktajlu możliwości serwowanego w Wyborowa Pernod Ricard!

 

To jednak nie koniec atrakcji, których doświadczysz podczas Dnia Otwartego! Specjalnie dla uczestników wydarzenia odbędzie się degustacja win, po której żaden gość nie wyjdzie z pustymi rękami! :)

 

 

Ilość miejsc ograniczona. Najlepsze odpowiedzi będą przepustką do spędzenia 21 kwietnia w warszawskiej siedzibie Wyborowa Pernod Ricard!

Copyright © 2018 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach