Wedding planner - zawód przyszłości

Chcesz poznać tajniki pracy wedding plannerki?
Chcesz dowiedzieć się, co zrobić, aby zajmować się profesjonalnie organizacją ślubów i wesel?

Zapisz się na spotkanie: Wedding planner – zawód przyszłości

Spotkanie odbędzie się 16.03 o godz. 9:30 na UKSW (kampus przy ul. Wóycickiego).

Zgłoszenia udziału proszę przesyłać na adres k.ruminska@uksw.edu.pl, pisząc w tytule wiadomości „wedding planner”.

Spotkanie poprowadzi Anna Piwońska - współwłaścicielka i założycielka firmy Perfect Day oraz Polskiej Akademii Ślubnej, certyfikowana Konsultantka Ślubna, trenerka w Polskiej Akademii Ślubnej, członek Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Od 10 lat organizuje śluby i wesela polskie oraz międzynarodowe. W ramach Polskiej Akademii Ślubnej, Anna Piwońska prowadzi szkolenia i konsultacje dla pracowników oraz właścicieli hoteli, pałaców, restauracji i innych typów lokali organizujących śluby i wesela.

Na spotkanie zaprasza Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW.