Targi Praca.pl dla każdego

Już 30 marca kilkudziesięciu pracodawców oraz znani prelegenci czekać będą na Ciebie w Biznes Klub Stadionu Legii Warszawa. Udział w targach jest bezpłatny, jednak warto się zarejestrować

https://targi.praca.pl/strefa-uczestnika.html

Dzięki temu zyskasz możliwość stworzenia profilu zawodowego w naszej bazie, którą po targach będą przeglądać pracodawcy. Dodatkowo zyskasz możliwość skorzystania z wielu atrakcji:

  • Interview in the sky – spotkania z pracodawcami oraz warsztaty 40 m nad ziemią
  • eksperckie prelekcje min. Karolina Korwin Piotrowska, Beata Tadla, gen. Hermaszewski i inni powiedzą jakie umiejętności są przydatne w budowaniu profesjonalnego wizerunku.
  • native speakars – z którymi skonsultujesz dokumenty aplikacyjne w języku angielskim i niemieckim
  • doradcy ds. kariery oraz konsultacje CV
  • zdjęcie do CV – wykonane przez profesjonalnego fotografa
  • doradca ds. wizerunku biznesowego - Wólczanka
  • grywalizacji - pozwalającej zdobyć cenne nagrody w tym m.in. kursy językowe, power banki, książki dla profesjonalistów


Targi Praca.pl pozwalają nawiązać bezpośredni kontakt z pracodawcami w nowoczesnej i komfortowej lokalizacji, jaką jest Biznes Klub Stadionu Legii Warszawa. Nieważne, czy szukasz praktyki, stażu czy pracy – Targi Praca.pl to doskonały sposób, aby zaprezentować się przed osobami odpowiedzialnymi za rekrutację w czołowych firmach z regionu. Uczestnictwo w imprezie zadeklarowali najwięksi pracodawcy reprezentujący rozmaite branże.
 

Na start powitamy Cię kubkiem gorącej kawy. Spotkajmy się!

Zapraszamy na stronę targów: http://targi.praca.pl/
Zarejestruj się: http://targi.praca.pl/strefa-uczestnika.html

Copyright © 2018 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach